Kurumsal

Yönetim Mesajı

   1998 yılında profesyonel olarak ilk adımımızı attığımız tarım ve hayvancılık sektöründe, aşamalı olarak yem bitkisi üretimi, damızlık süt sığırcılığı ve besicilik işletmelerini hayata geçirdik. Sürekli yatırımlarla hızla büyüdük ve bugün et ve süt ürünleri işleme tesisleri ile entegrasyonu sağlayarak, güvenli ve kaliteli ürünleri tüketicilere sunma başarısını gösterdik.  

 
   Gönül ve maddi gücümüzü birleştirerek Türk tarıma yaptığımız bu yatırımların başarılı olmasına büyük önem veriyoruz.  Çünkü bu işletmeleri gören ve bilgi sahibi olan yetiştiricilerin ve girişimcilerin modern hayvancılığa ve bilimsel ziraata yöneleceğini, böylece ülkemizde hayvancılık sektörünün hızla gelişeceğini düşünüyoruz.
 
   İşletmelerimizin bulunduğu bölgelerde modern hayvancılığın gelişmesi için ayrıca caba gösteriyoruz. Bölge yatırımcılarına ve çiftçilere verdiğimiz eğitim ve proje desteği ile üretimde verimlilik ve kaliteyi yükseltmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.  Kendi kendimize başarılı olmak bizim için hiç bir şey ifade etmez. Bu yatırımların bölge ve ulusal düzeyde yaygınlaştırılması en büyük hayalimizdir. 
 
   Türk halkının ve dünya insanının hak ettiği güvenilir ve sağlıklı et ve süt ürünlerini üretme hedefiyle sürekli kendini yenileyen, Türkiye’nin ve dünyanın lider üreticilerinden biri olma vizyonu ile hareket ediyoruz.
 
Bu çabalarımıza destek veren ve gayret gösteren herkesi tüm içtenliğimle kutluyorum.
 
      Necati KURMEL
Yönetim Kurulu Başkanı